خرمالو دوست کبدمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود خرمالو دوست کبدکبد بزرگترین غده ی موجود در بدن انسان که وظیفه دفع سموم از بدن را به عهده دارد. در صورتی که کبد در دفع این سموم از بدن کوتاهی کند تمام چربی ها وسموم در کبد رسوب کرده وایجاد کبد چرب می کند. خرمالو یکی از میوه هایی است که به دلیل فیبر بالا در هضم مواد غذایی کمک می کند در نتیجه دفع از بدن توسط کبد راحت تر اتفاق می افتد.
آزمایشگاه معتبر تهرانمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود آزمایشگاه معتبر تهران🔻خیلی از ما امروزه به واسطه شرایط کرونا تمام آزمایشات و وقت دکترمان را به بعدها موکول کردیم. اما تا کی قرار است کرونا بماند؟
سرطان صورتیمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود سرطان صورتی💠با توجه به شدت پیشرفت بیماری سرطان سینه، نتیجه درمان آن متغیر است. در صورتی که بیماری در مراحل ابتدایی تشخیص داده شود، قاعدتاً درصد بهبود و درمان این بیماری افزایش خواهد یافت.
سیگار، الکل و سرطان سینهمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود سیگار، الکل و سرطان سینه🔻مصرف سیگار با ابتلا به بسیاری از سرطان ها رابطه دارد. در بعضی از مطالعات مصرف سیگار در دوران نوجوانی و بلوغ که بافت پستان به مواد سرطان زا حساسیت بیشتری دارد، با افزایش خطر سرطان پستان توأم بوده است. همچنین افزایش خطر در افرادی که در معرض دود سیگار قرار گرفته اند دیده شده و علت آن این است که دود ناشی از سوختن سیگار دارای عوامل سرطان زای بیشتری است.
ساده اما ضروریمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود ساده اما ضروری💠فیبر زمانی که بخش های دیگر غذا گوارش می شوند تقریبا دست نخورده باقی می ماند. 🔹زمانی که روده کوچک تجزیه غذا و جذب مواد مغذی را به اتمام می رساند، بخش های گوارش نشده غذای گیاهی که به نام فیبر شناخته می شود را راهی روده بزرگ می کند. فیبر به دو نوع کلی محلول که در آب حل می شود و نامحلول که در آب حل نمی شود، تقسیم می شود. فیبر به نرمی و افزایش حجم مدفوع کمک می کند و بر سلامت باکتری های روده که نقش مهمی در پشتیبانی از سیستم ایمنی دارند، کمک می کند. از این رو، فیبر غذایی هم برای گوارش و هم سلامت کلی انسان ضرور
زخم معدهمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود زخم معدهیکی دیگر از شایع‌ترین بیماری های دستگاه گوارش رفلاکس معده است. این بیماری هنگامی اتفاق می‌افتد که اسفنکتر تحتانی مری ضعیف شود و تا حدی باز بماند. این موضوع موجب برگشت اسید به مری می‌شود.
86 Rows,12 of 1534