پیش زمینه کبد چربمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود پیش زمینه کبد چرب⁦⚠️⁩ گاهی اوقات کبد چرب همراه با بیماری‌های زمینه‌ای از جمله دیابت تیپ ۲، فشار خون، بیماری‌های قلبی و عروقی، چربی های خون و اسیداوریک همراه است که این نشانه ها، فاکتور خطرآفرین کبد چرب است و زمینه را برای پیشرفت بیماری به سمت سیروز و نارسایی کبد فراهم می کند.
آزمایشگاه کلینیک تخصصی بهبودمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود آزمایشگاه کلینیک تخصصی بهبود💉آزمایشگاه کلینیک بهبود از جمله آزمایشگاه های مرکز تهران، می‌باشد که با دراختیار داشتن کادر تیمی مجرب و همچنین بهره گیری از تجهیزات روز پزشکی قادر است در کمترین زمان ممکنه تمامی آزمایشات تخصصی بیماران و مراجعه کنندگان گرامی را انجام دهد..
خر و پف نکردن و نجات از سرطان پستانمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود خر و پف نکردن و نجات از سرطان پستاندر زنان مبتلا به سرطان پستان که در طول شب بیش از 5 بار خر و پف داشتند و کمتر از 6 ساعت در شب می‌خوابیدند، در مقایسه با زنانی که مبتلا به سرطان پستان بودند و به ندرت خروپف می‌کردند یا خوابی حدود 7 تا 8 ساعت در شبانه‌روز داشتند، احتمال عود سرطان پستان بیشتر و نجات از این بیماری کمتر بود.
خواص بی نظیر ترکیب آبمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود خواص بی نظیر ترکیب آب💧آب یکی از سالم‌ترین و مفید‌ترین نوشیدنی های جهان است که حیات روی سیاره زمین به آن بستگی دارد.
دستورالعمل کولونوسکوپیمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود دستورالعمل کولونوسکوپیبیماران محترم برای آمادگی کولونوسکوپی به نکات زیل توجه فرمایید
سوءهاضمه  Dyspepsiaدکتر محمدرضا زالی دکتر محمدرضا زالی سوءهاضمه Dyspepsiaافرادی که از سوءهاضمه رنج می‌برند علایم متعددی ‌دارند که شامل: درد ناحیه سر معده همراه با احساس پری، نفخ، حالت تهوع، سوزش سر دل و گاهی حالت آروغ زدن و به ندرت استفراغ است. این حالت معمولاً بعد از غذا خوردن اتفاق می‌افتد ولی گاهی اوقات در فاصله بین غذا هم افراد از این علایم رنج می‌برند.