قهوه دوست کبدمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود قهوه دوست کبد☕قهوه برای کاهش آنزیم های غیر طبیعی کبد مطالعات نشان داده اند که افرادی که قهوه می نوشند و بیماری کبد چرب دارند کمتر از دیگران دچار آسیب کبد شده‌اند به نظر می رسند که قهوه میزان آنزیم های غیر طبیعی کبد را کاهش می‌دهد.
علائم کبدچربمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود علائم کبدچرب🔰برخی از افراد به دنبال بررسی علائم کبد چرب در صورت می باشند ولی باید گفت که در حقیقت کبد چرب علائم قابل توجهی را ایجاد نمی کند. اما در برخی موارد ممکن است افراد احساس خستگی و یا احساس ناراحتی و درد در سمت راست بالای شکم را تجربه کنند. تنها در موارد شدید بروز سیروز به دنبال آسیب کبدی، که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد می توان شاهد علائم زیر بود:
بهبود سرماخوردگیمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود بهبود سرماخوردگی🟣برای بهبود علائم سرماخوردگی و پیشگیری از آن، راهکارهای بسیاری از جمله درمان خانگی سرماخوردگی با داروهای گیاهی وجود دارد. اما در این میان انار یکی از مقوی‌ترین میوه‌ها برای بدن بوده خواص انار باعث می‌شود تا بسیار مورد استفاده قرار گیرد. مصرف روزانه انار در فصل پاییز و زمستان، به همه افراد توصیه می‌شود.
تسریع پیری مغزمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود تسریع پیری مغز🔰یک مطالعه جدید نشان داده است که افزایش شاخص توده بدنی و همچنین سایز کمر، باعث تسریع پیری مغز در بزرگسالان می‌شود. به گزارش نچرال نیوز؛ محققان دانشکده پزشکی دانشگاه میامی دریافته‌اند که بین شاخص توده بدنی (BMI) و سرعت پیری مغز ارتباط وجود دارد. شاخص توده بدنی، به نسبت وزن به قد فرد اطلاق می‌شود و روشی برای محاسبه میزان چربی‌های بدن است.
استفاده از موبایل در زمان شیردهیمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود استفاده از موبایل در زمان شیردهیامروزه فضای مجازی تبدیل به بخش جدایی ناپذیر زندگی اکثر انسان ها، از جمله مادران شده است. اکثر افراد به طور مداوم گوشی خود را چک می کنند و به مسائل پیرامون چندان اهمیتی نمی دهند. خیلی از مادران شیرده، در حال شیر دادن به نوزاد خود، با گوشی خود سرگرم هستند و از اثرات منفی و نامطلوب این کار آگاهی ندارند. در ادامه به بررسی اثرات نامطلوب استفاده از موبایل در زمان شیردهی پرداخته شده است:
عوامل خطر سرطان پستانمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود عوامل خطر سرطان پستان🟣مهمترین عوامل خطر سرطان پستان که باعث افزایش احتمال ابتلا به سرطان می شود اما خوشبختانه قابل کنترل هستند شامل سیگار کشیدن،مصرف الکل، بالا بودن وزن بدن و عدم فعالیت کافی می باشد. اجتتاب از این عوامل خطر و کاهش وزن سبب کاهش ابتلا به سرطان پستان می شود.
55 Rows,12 of 1034