خرمالو دوست کبدمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود خرمالو دوست کبدکبد بزرگترین غده ی موجود در بدن انسان که وظیفه دفع سموم از بدن را به عهده دارد. در صورتی که کبد در دفع این سموم از بدن کوتاهی کند تمام چربی ها وسموم در کبد رسوب کرده وایجاد کبد چرب می کند. خرمالو یکی از میوه هایی است که به دلیل فیبر بالا در هضم مواد غذایی کمک می کند در نتیجه دفع از بدن توسط کبد راحت تر اتفاق می افتد.
خشکی کف پا و اضافه وزنمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود خشکی کف پا و اضافه وزن💭خشکی کف پا و اضافه وزن 🔰افرادی که مشکل اضافه وزن دارند و در دسته افراد چاق قرار می گیرند به دلیل فشاری که روی پوست کف پا تحمیل می شود پاشنه پای شان مستعد به وجود آمدن ترک های عمیق می شود. به علاوه شغل هایی وجود دارند که به طریقی پوست کف پا در معرض خیسی و رطوبت یا مواد شوینده قرار می گیرد مانند مربیان شنا بیشتر مستعد خشکی پاشنه یا کف پا هستند.
رژیم مخصوص کبد چربمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود رژیم مخصوص کبد چرب🔰دو نوع کبد چرب وجود دارد کبد چرب وابسته به الکل و کبد چرب غیر الکلی بیماری کبد چرب تقریباً یک سوم جمعیت را در آمریکا مبتلا کرده و یکی از عوامل اصلی منجر شونده به نارسایی کبد هست کبد چرب غیر الکلی اغلب در بین افراد چاق با شغل های پشت میز نشین دیده می شود و همچنین افرادی که غذاهای فرآوری شده زیادی مصرف میکند یکی از راههای اصلی درمان کبد چرب بدون توجه به نوع آن رعایت رژیم غذایی است...
درمان سیروز کبدیمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود درمان سیروز کبدیهمترين راه درمان سيروز ، برطرف كردن بيماري يا اختلال ايجاد كننده سيروز است. در برخی موارد....
علائم سیروز کبدیمرکز پزشکی بهبود مرکز پزشکی بهبود علائم سیروز کبدیسيروز میتواند در مراحل ابتدايی كاملا بدون علامت باشد . به اين مرحله از سيروز " جبران شده " می گويند كه بدن با ميزان اختلال كبد تطابق پيدا كرده است .اما زماني كه بيماری شدت پيدا مي كند و بدن قدرت تطابق خود را از دست می دهد ، ممكن است برخی يا همه علائم يا نشانه های زير تظاهر يابند :
سوءهاضمه  Dyspepsiaدکتر محمدرضا زالی دکتر محمدرضا زالی سوءهاضمه Dyspepsiaافرادی که از سوءهاضمه رنج می‌برند علایم متعددی ‌دارند که شامل: درد ناحیه سر معده همراه با احساس پری، نفخ، حالت تهوع، سوزش سر دل و گاهی حالت آروغ زدن و به ندرت استفراغ است. این حالت معمولاً بعد از غذا خوردن اتفاق می‌افتد ولی گاهی اوقات در فاصله بین غذا هم افراد از این علایم رنج می‌برند.
9 Rows,1 of 22